| gigione321 a întrebat:

exista vreo setare in facebook, ca atunci cand fac un comenatriu pe wall la cineva sa nu ii anunte pe toti prietenii mei de asta si sa nu le apara la notificari? multam!

2 răspunsuri:
| xxxdelyaxxx a răspuns:

Da sti acolo unde scrii starea in dreapta iti da o casuta si te intyreaba dcui vrei sa arata si cam asta faci

funda?batting eyelashes

| gigione321 explică (pentru xxxdelyaxxx):

Nu ai inteles ce am intrebat. eu vreau sa fac un comentariu la un Fanpage si vreau sa vada acel comentariu doar cei care intra pe acel Fanpage. nu vreau sa fie anuntati toti prietenii mei ca am facut acel comentariu