| ÎnȚeLePTU1 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care se stiu cu setariile facebook-ului, vreau si eu sa stiu cum mut totii prietenii ca sa nu mai apara tot si felul notificari din partea lor postand diverse chestii pe peretele principal, vreau sa voad doar paginiile pe care urmaresc, si prietenii sa ii am in alt grup sa nu vad si una si alta pe acel wall, astept raspuns, Funda! chiar si video

4 răspunsuri:
| SunShine a răspuns:

Eu stiam ca le dai unfollow si nu-ti mai apare nimic de la ei.

| Crisu a răspuns:

Sincera sa fiu, eu nu stiu sa mearga treaba asta de la setari. Eu stiu ca poti intra la fiecare prieten in parte si vezi ca sus, langa "prieteni" apare "urmaresti" si dai click acolo... la urma, trebuie sa apara "urmareste".
Dar asa nu vei mai vedea deloc ce posteaza ei. Cat despre lista, incearca la "prieteni" si "lista noua", dar nu-s singura ca functioneaza.
Dar trebuie sa faci asta la fiecare in parte, altfel nu cred ca merge

| ÎnȚeLePTU1 explică (pentru Crisu):

Pai au creat si astia de la Facebook un sistem de tot., asa daca stau la fiecare in parte ma ia somnul.

| Crisu a răspuns (pentru ÎnȚeLePTU1):

Pai nu cred ca se gandea nimeni ca nu vrei sa vezi noutatile prietenilor... laughing
Serios acum.