| andreyoo2 a întrebat:

Sal imi fac freza cu gel d 3 ani asa si am inceput sa chelesc in parti si am si parul rar ce ar trebui sa fac? sau sa imi fac parul mai des sunt baiat

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Depinde si de gel, nu trebuie sa-ti dai cu orice gel, trebuie sa fie cat de cat de calitate, eu ma fac de ani de zile : cel putin 7-8 ani, este corect ca mai cad fire de par, dar nimic anormal! Bafta

| gabitza_4576 a răspuns:

Pai ar trebui sa-ti iei niste solutie de protectie si cresterea parului si cam rar cu gelul.big grin