| Cristiano1000 a întrebat:

Cu ce sa imi fac freza ca sa nu imi chelesc laughing ca am inceput sa chelesc prin parti big grin Cu gel stiu ca nu merge...

3 răspunsuri:
| WedDye a răspuns:

Cand fratele meu a fost la frizerie a pus aceeasi intrebare iar doamna d acolo i-a spus sa se dea cu crema laughing) pare aiurea si a zis ca nu o sa se faca si intr-o noapte am incercat asta pe parul lui [ in timp ce dormea ] si sincer a mers rolling on the floor)))))))

| Gmcc a răspuns:

Indicat e sa nu ne facem freza deloc! Si eu mi-o fac cu gel si vad ca a inceput sa-mi cada parul x_x! Nu exista ceva gen spuma de par sau gel de par care sa nu afecteze parul! Toate sunt pe baza de chimicale etc etc! Eu incerc sa folosesc doar la "zile speciale"! Bafta!

| darckdreams a răspuns:

Pai ar fi ceva...chiar daca pare mai aiurea este eficent.apa cu sare de lamaie...merge 100%. bafta