| halooha a întrebat:

Sal imi place tare mult de o colega din clasa mea cred ca si ea ma place vine sta langa mine zice ca se simte bine cu mine cand stau cu ea parca am ceva in stomac. cum as putea sa stiu daca ma place adica tin la ea din ce in ce mai mult si vreau s afiu cu ea dar sunt mai timid va rog raspunsuri

Răspuns Câştigător
| IrinaAniri a răspuns:

Pai arata-i semne ca o placi, si prin comportamentul ei o sa iti dai seama daca te place, dar daca nu te pricepi la asta roaga un prieten foarte bun de-al ei si de-al tau sa o intrebe ce simte pentru tine

2 răspunsuri:
| elisabethia a răspuns:

Pune un coleg sa o intrebe daca ii place de cineva anume din clasa voastra. daca nu poti juca adevar sau provocare si sa o intrebi daca te place.

| halooha explică:

Ok