| deel a întrebat:

in ultima vreme v-am batut la cap cu bilingv engleza si cu admiterea in licee. inca o intrebare: conteaza unde dai bilingvul? adica eu de exemplu daca dau bilingv engleza la liceul de stinte ale naturii pot sa ma duc cu nota de acolo la liceul de informatica cu clasa bilingva?

2 răspunsuri:
| Roessess a răspuns:

Nu conteaza unde dai bilingv-ul.
In fiecare localitate este un centru unde se da examenul. Dar nu conteaza Ce liceu este pentru ca este ales de minister iar examenul nu are nimic deaface cu liceul

| yoyo_7345 a răspuns:

Da bine inteles...stai linistita ca nu schimba nimic.cu atat mai bine daca ai dat bilingvul esti avantajata.bafta la liceu:-p