| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Petrosani si as vrea sa stiu ce materii si cate ore sunt din fiecare la stinte ale naturii, liceul teoretic.Si in plus care e diferenta dintre bilingv si intensiv(de ex engleza)

2 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Pai la ltp e mai greu la biochimie la romana decat la intensiv. si la filo simplu unde sunt eu e usor. am picat cu profesori glumeti cu exceptie profei de fr si de geogra. la intensiv ai mai multe ore de ex de engleza si dai teza obligatoriu la intensivul pe care esti. la filo simplu iti alegi intre geografie si istorie si dai teza si la istorie si e fain. ai in pauza muzica in curte nu sunt conflicte e super :X Funda? big grin

| Yamatooo a răspuns:

Io nu stiu ca am 11 ani da imi dai finda ca n-am nici una big grin?