| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Satu Mare
Anul acesta termin clasa VIII, si azi au sosit brosurile cu admiterea in licee
De mica imi doresc sa merg la profilul stiinte ale naturii bilingv engleza, insa sunt cam prinsa intre ciocan si nicovala.Care este liceul cel mai potrivit pentru acest profil...Stanca sau Eminescu? si dc? Argumentati! pro si contra...Ms mult:p funditaaa

1 răspuns:
| mihapop a răspuns:

Eu cred ca stanca deoarece este mai puternic decit eminescu si eminescu e bun nu zic de rau.