| Stan_Larisa_1996 a întrebat:

Sal, m-am certat cu cea mai buna prietena a mea și vreau sa îmi cer scuze prin mesaj, ce mesaj pot sa îi dau? Fundita celui care îmi da cel mai frum mesaj.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îi spui pur și simplu că îți pare rău și că ții la ea iar acest lucru ar fi de ajuns.

| zurick a răspuns:

Cel mai frumos mesaj ar trebui să fie scris de tine nu de un user anonim care nici nu te cunoaște.Cred că ar aprecia mult mai mult asta.
Un simplu 'Nu am vorbit serios atunci, îmi pare rău' ajunge.