| FundaMare a întrebat:

Hey! Ieri m`am certat cu o prietena din cauza mea, e mult de povestit dar vreau sa`mi cer scuze pentru ce am facut, dar nu stiu cum sa o spun. Funda

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Ce e asa greu sa te duci la ea, cerandu-ti scuze?
Mai rusions e daca astepti sa vina ea la tine, daca tot spui ca v-ati certat din cauza ta.

Ai incredere in tine. Caci ceea ce faci e bine.happy

3 răspunsuri:
| elizabeth a răspuns:

Vb cu mine livia_wwe

| alinutza_4400 a răspuns:

Pai.,poti sa incerci sa vb.cu ea ca si pana acum., iar daca te ignora te faci ca ti-ai adus aminte de incidentu de ieri si iti ceri scuze, si poti sa-i inventezi vreo 2 motivele care te-au determinat determinat sa te porti astfel cu ea.Bafta! :*

| JustOneGirl a răspuns:

"Imi pare rau pentru ce am facut / am zis... si nu vreau sa nu mai fim prietene, pentru ca esti o prietena buna si chiar imi pare rau pentru ce am facut/zis, " si mai poti spune niste argumente de ce ai facut sau ai zis ce ai facut/ zis... happy