| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-am certat cu un prieten pentru faptul ca nu fac nimic cand cineva rade de mine.Eu nu vreau scandal cu nimeni de aceea nu i-am bagat in seama pe cei care radeau de mine.Este o fire incapatanata si vreau sa nu ne certam din cauza prietenilor nostri.Am si niste motive pentru a se impaca cu mine.Si unul dintre ele este faptul ca sunt o prietena\amica buna.Care stie sa ierte.Cum sa imi cer scuze? Fundita celui mai bun raspuns.Eu sunt putin moale adica timida si lui nu ii place cand cineva face misto de mine.

2 răspunsuri:
| Helyum a răspuns:

Încearcă să porți o discuție cu acel prieten. Sigur va înțelege.

| ElleElenaElle a răspuns (pentru Helyum):

Nu intelege e incapatanat.