| razor92 a întrebat:

Sal,pe mine ma cheama simeon casian si as vrea sa imi dati niste idei cu numele asta, va mltumesc!

8 răspunsuri:
| Fill0 a răspuns:

Buna!
Pai prietenii ti'ar putea spune Casy, Yan, Simy.
happy

| razor92 explică (pentru Fill0):

Buna, mersi, dar cum sa pun la faceebok din exemplele care mi leai dat, astept raspunsul tau, Bye!

| Fill0 a răspuns:

Pf nu mai stiu sigur pentru ca nu am facebook, dar daca vrei ca numele de la facebook sa-ti fie unul dintre exemplele mele trebuie sa dai pe ''acasa sau home'' si acolo trebuie sa fie editare profil, sau ceva de genul happy.
Chiar nu'mi mai aminteschappy

| razor92 explică (pentru Fill0):

Buna, mi-am facut contul deja,dar,o sa il sterg,mam plictist de elsad,daca stiam, nici nu il mai faceamsad, dar nici ca o sa imi fac vreodata cont pe facebook, numai bine, BYehappy

| Fill0 a răspuns:

Am avut si eu cont inainte, l'am sters tot din aceasta cauza, m-am plictisit de fb.
Numai bine si tie.
happy

| razor92 explică (pentru Fill0):

Buna,imi lasi un id?happybye

| Fill0 a răspuns:

Bunahappy
Am incercat sa-ti las mesaj cu ID meu, nu stiu de ce nu ma lasa.
Lasa'mi tu ID tau printr'un mesaj happy
Bye bye happy

| razor92 explică (pentru Fill0):

Buna,casian92_boyhappy,Bye