| Stefy123 a întrebat:

Sal stiu ca nu e asta categoria dar aici se uita mai multi.Am si eu o problema la calculator...am dawlandat un radi.(mi-a mers, l-am sters) dar dupa aceea nu-mi mai merge microfonul adica toto ce aud in boxe se aude inca odata la microfon din ce cauza? Si ce trebuie sa fac ca sa-l repar? va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Faci asa daca ai win 7 : clic START > panou de control> Sistem si securitate > La iconita: Centru de actiune vei gasi : Restaurati computerul la un moment anterior >clic pe el > Deschidere Restaurare sistem > Urmatorul >si alegi o data anterioara
Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Restaureaza Pc-ul cu o data inainte sa faci ce ai facut tu acolo!
Bafta!

| Stefy123 explică (pentru lpavel):

Cum fac chestia asta?