| alex_2439 a întrebat:

sunt nou p TPU si as vrea sa ma ajutati cu un sfat happy

Sunt impreuna cu o fata de un an si 4 luni. Eu am 17 ani ea 16 jum. O iubesc si cred ca as muta si luna din loc doar ca ea sa fie in siguranta :X vb despre absolut orice... si nu am secrete fata de ea. dar vreau si eu o schimbare in relatia asta. intelegeti voi in ce sens whistling... si nu prea stiu cum as putea sa o fac sa accepte...
nu sunt genu ala de pers care sta q candva doar pentru sex. dar am si eu dorintele mele.
Am vb q ea acum jum. d an despre subiectul asta si i-am zis ca pot astepta pana cand ea se simte pregatita si fizic si psihic... dar parca as vrea sa fie un pic mai hotarata...

De iubit ma iubeste... stiu asta... dar ii este un pic cam frica din cate am observat eu... am incercat sa-i explic de N ori k totul e in regula k voi fii alaturi de ea si la bine si la greu... k nu o voi lasa pentru nimeni si nimic. k o iubesc si ca totul o sa fie bine sa aiba incredere in mine.

ce pot sa-i mai sp ca sa accepte?

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Nu mai trage de ea si nu ii mai da de inteles ca vrei asta de fiecare data cand va intindeti cu papucitul. O sa vezi ca o sa te intrebe ea cand nici nu te asteptihappy

10 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pai daca o sa insisti cu chestia asta s'ar putea sa se gandeasca ca stai cu ea pentru sex....stii ca pe noi fetele ne sperie gandul asta :-ss ...incearca sa nu mai bati apropouri si o sa vezi ca pana la urma ea o sa fie cea care o sa cedezebig grin

| antonius74 a răspuns:

Recomand articolul asta: http://www.artaseductiei.ro/......mai-repede

| Betty18 a răspuns:

Inceark sa mai astepti putin nu mai insista asupra acestui subiect si atunci cand nu te astepti...de la unsarut o mangaiere ajungeti si acolo unde vrei tu. ia-o usor

succes

| asya a răspuns:

Spune-i exact ce ne-ai spus noua... fara partea in care vrei sa o faci sa accepte!

| dada a răspuns:

Chiar nu stiu ce sfat sa-ti dau mai alex happy

stii cum sunt fetele... pun mare accent pe lucrul asta... si daca o fac atunci cand nu vor... cand nu sunt ele pregatite regreta toata viata

rabdare... toate la timpu' lor whistlingwhistling

:-> :->

sa ne spui si noua ce ai facut big grin laughing :->

| Andreea_8014 a răspuns:

Mai bine asteapta pana cand ea va fi pregatita!
E mai bine si o sa aiba mai mere incredere in tine..si o sa te iubeasca mai muult happy

Deyutza:*

| www a răspuns:

Dupa un an si 4 luni ar trebui sa vrea si ea nulaughing? Spune-i ca pur si simplu nu mai poti sa astepti.
Probabil ca ii e frica de o posibila sarcina...

| lololololol a răspuns:

Buna.
Are 16 ani, si poate e prea mica, totusi ar trebui sa o mai lasi macar pana la 17.
2. nu instista va crede ca stai cu ea doar pentru sex, ceea ce nu cred ca e asa.
3. asteapta, arata-i ca o iubesti, o sa ii castigi increderea, rasfato.
Bafta

| MisterSteeck a răspuns:

Ca este o senaztie super misto...si ca este frumos sa afci dragoste intr-o relatie...mai ales una asa cum aveti voi...de un an si 4 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare.nu o presa pentru ca ea poate crede ca numai asta iti doresti... daca o iubesti...fii alaturi de ea si asteapta momentul cand ea va fi pregatita.