| SickBoy a întrebat:

Am 15 ani, si fata de care sunt indragostit are 14.
Eu i-am spus ca o plac, iar ea a spus ca e reciproc, dar nu se simte psihic pregatita de un iubit si ca daca o voi mai astepta pana anul viitor va fi cu mine. A mai adaugat ca sigur imi voi gasi pe altcineva.
Ce pot sa fac?sad O plac foarte mult happy.
Fundahappy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata, chiar mai mica, e mai matura decat tine si are dreptate.

| denisa2003 a răspuns:

Sincer daca o placi chiar atat de mult ar trebui sa o eliberezi! sti cum se spune :daca iubesti pe cineva elibereaza-l si daca te iubesete cu adevarat se va intoarce.

| denisa2003 a răspuns:

Daca chiar o iubesti ar trebui sa o eliberezi, stii cum se spune:cand iubesti pe cineva elibereaza-l si daca te iubeste cu adevarat se va intoarce

| ChopilNeBun a răspuns:

Hey, asteapta pana va fi pregatita, totusi nu pierdeti legatura... Daca o iubesti atat de mult pe cat spui incearca sa nu`ti gasesti o alta fata pentru ca ai rani`o ...Plus ca daca va observa ca ai rabdare si o intelegi s`ar putea sa 'accepte' mai repede happy

| SickBoy explică (pentru ChopilNeBun):

I-am spus intr-o zi ca este foarte frumoasa, si a zis ca "ce vrei sa faci, sa grabesti lucrurile?" laughing
Ce sa fac?