| CerAjutorDeLaVoi a întrebat:

Sal TPU alaltaieri mi-am cumparat niste boxe 2.1 de la Genius cu 200 RON si au 3 difuzoare una, unu de bas unu de sunet si un difuzor mic cu membrana de plastic si cand am vrut sa le pun astazi mai bine pe birou (sa le aranjez) am atins membrana aia de plastic si s-a bagat inauntru si nu o mai pot scoate afara, Ajutor ca daca vede mama sau tata ma rupe in bucati, help, cum repar membrana aia mica fara sa le spun parintilor ca ma omoara? FUNDA P.S:scuzati categoria si apropo nu stiu daca mai am 50 de min la dispozitie pana cand nu o sa vina din oras si ma indoaie daca vede HELP

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Caută şuruburile de strângere, desfă, pune la loc şi lipeşte cu superglue (câteva picături ) apoi închide la loc.

| CerAjutorDeLaVoi explică:

Mai repede pls ca am atacuri de panica deja cand aud pe cineva urcand scarile, disper deja crying(