| CerAjutorDeLaVoi a întrebat:

Sal TPU alaltaieri mi-am cumparat niste boxe 2.1 de la Genius cu 200 RON si au 3 difuzoare una, unu de bas unu de sunet si un difuzor mic cu membrana de plastic si cand am vrut sa le pun astazi mai bine pe birou (sa le aranjez) am atins membrana aia de plastic si s-a bagat inauntru si nu o mai pot scoate afara, Ajutor ca daca vede mama sau tata ma rupe in bucati, help, cum repar membrana aia mica fara sa le spun parintilor ca ma omoara? FUNDA P.S:scuzati categoria si apropo nu stiu daca mai am 50 de min la dispozitie pana cand nu o sa vina din oras si ma indoaie daca vede HELP(am ales categoria pentru ca e cea mai vizitata)

Răspuns Câştigător
| HeckerMyNames a răspuns:

Men linisteste membrana aia din plastic nu face decat un aspect mai frumos al boxei nu face nimic altcevawinking

| CerAjutorDeLaVoi explică (pentru HeckerMyNames):

Mersi mult de raspuns da nu stiu de cenu iti pot da funda

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

O tragi cu aspiratorul

| CerAjutorDeLaVoi explică (pentru SuicideSilence):

Asta am facut prima data rolling on the floor)

| haress a răspuns:

Cu un ac de cusut sau ac de cipta cum ii spune ori o scobitoare sau desfao ca merge!