| TheDark a întrebat:

Sal TPU am 3 intrebari legate de brasov va rog cei care saunt din oras ajutati-ma pls

1. As vrea sa stiu licee din brasov in care sa nu fie cocalari cu medie mai mica eu sunt la hidro si e plin de cocalari m-am saturat sad

2.In brasov exista emo daca da pe unde stau

3. Ce cluburi, baruri... unde se asculta rock sunt in oras si pe unde sunt

3 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

1. Licee unde se intră cu medie mică = licee de cocalari, pentru că aia mai bine de-atât nu pot.
2. mă abţin.
3. Za pub, For sale, Britania, etc.

| Melly a răspuns:

Draga mea peste tot in brasov sunt cocalari...tonguesi de licee nu stiu pentru ca hidro, miu, energetic toti cocalrii sunt te poti transfera la lsn de ex sau la unirea/titulescu sau unde doresti si cluburi sunt o groaza de ex Xen sau blue(pe rep) kasho, si numai stiu

| XxLonelyKidXX a răspuns:

Umm,stiu e deja de vreme dar in fine si cred ca te-ai schimbat deja dar mna...
1.La arte sau muzica, la arte sunt multi rock-eri
2.Da,in Brasov sunt multi emo
3.Britania,Rockstadt etc...
Cocalarii sunt peste tot, nu poti scapa de ei;-; Dar plimbate prin Modarom sau Sub Tampa si pe acolo o sa fiu grupuri emo/punk/rock...Bafta :3 big grin