| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU
am facut pe dracu!
alaltaieri v-am intrebat ce telefon sa-mi iau.
acu va intreb cum sa-mi conving parintii sa ma lase sa mi-l iau.
e un telefon pe al 1100 roni si ei n prea sunt de acord cu telefoanele inteligente"la ceti trebuie telefonul a fost facut sa vb" in fine i-as fi convins eu, dar am stricat mediia la latina si o am 9 si n ma mai lasa. si n stiu ce sa fac si pe bune n mai rezist fara telefon.

dati-mi idei cum sai conving sa ma lase sa mi-l iau.
P.S. ideile gen: ameninta ca te ineci sau arunci dupa bloc nu-s bune si n-ar functiona.

1 răspuns:
| pisicutzamik a răspuns:

Buna spune-le ca te revansezi semestrul urmator! bafta