| anonim_1658 a întrebat:

Am o intrebare in special pentru fete
Mai fetelor voua va plac baieti mai timizi? adica care nu se dau in spectacol si stau in banca lor si nu ies in evidenta prin nazbatii
pun aceasta intrebare pentru ca toate fetele de la mine din cls nu bac in seama pe baieti mai timizi, eu am grupul meu de baieti mai timizi si cei mai smecheri au grupul lor si fetele vorbesc numai cu cei mai smecheri rar can ii baga in seama si pe ceilalti

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Personal mie nu imi plac baietii timizi.De ce? Pentru ca sunt "mamaliga" cum zicem noi oltenii.Eu vreau langa mine un baiat, nu unul care plange la Titanicstraight face
Nu imi place sa fac primul pas si daca m-as indragosti de un timid relatia noastra ar inainte cu viteza melcului.Si nu sunt tocmai o fire rabdatoare

| Puffu a răspuns:

Sincer mie nu-mi plac baietii timizi. Am nevoie langa mine de un BAIAT, nu de o alta fata. Trebuie sa fiu protejata in societatea asta de 2 bani, nu?

| forever4you a răspuns:

Pai mie imi plac baieti cuminti dar si cei smecheri deci imi plac baieti care sunt undeva pe la mijlocbig grin

| Dianafamous a răspuns:

Mie sincer imi plac baietii nici prea prea nici foarte foartelaughing
adica.sa nu se dea mari smecheri. dar nici sa fie foarte timizi.
deci pe undeva pe la mijloc.
incercati sa intrati in vba cu elehappy
baftaa!

| Larette a răspuns:

Mie nu imi plac tipii timizi, dar unii sunt foarte ok, si chiar mi-a placut de unul. dar totusi, nici timid dar nici smecher.Intre.batting eyelashes

| maryyyaaa a răspuns:

Mie una imi plac si aia mai timizi (bine, depinde foarte mult de cum arata) pentru ca sunt un mister total iar ce-i care se dau in spectacol hmm depinde daca se da in sens pozitiv sau negativthinking

| Zuzy a răspuns:

Nu prea imi plac baietii timizi...
oh go on...
Mai bine sa fie direct cu tine decat sa il tragi uh de limba.
Te obosesti prea tareoh go on

| Neeli a răspuns:

Mie nu. Dar poate nu sunt asa de timizi precum credeti voi, ei normal ca sunt timizi odata ce nimeni nu ii baga in seama. Poate ei se integreaza mai greu. Incercati sa vorbiti cu ei sa aflati care e motivul, poate au probleme acasa sau nu stiu (ceva de genu`).
happy Sper ca ti-au folosit sfaturile mele:*...

| georgyanahhhhhh a răspuns:

Mie imi plac baietii timizi pentru ca sunt mai seriosi intr-o relatie. baietii smecheri ''schimba'' fetele in fiecare zi.cu ei nu poti avea o relatie serioasa

| girl_6419 a răspuns:

Mie sincer imi plac baietii mai nebuni. trebuie sa te bagi in vorba, sa faci o nazbatie ca sa atragi atentia si apoi intri in vorba.big grinwinking

| N_8046 a răspuns:

Haha, niciunei fete care ţi-a răspuns nu-i plac băieţii timizi. Mă cam sperie asta :-s.
Eu, sincer, tare, dar tare mult aş vrea ca la noi în clasă să fie băieţi de treabă. Ce e dacă-s timizi? Şi eu sunt o timidă, dar ce, asta înseamnă că nu mai sunt om? Apropo, tu câţi ani ai? Dacă eşti prin generală/liceu e destul de 'normal' (nu ştiu cum să spun) ca fetelor să le placă cei mai 'şmecheri' (deşi eu sunt în generală şi-i urăsc pe ăia). Oricum, nu-ţi fă griji, că o să găseşti o fată care ştie să-ţi aprecieze calităţile! happy