| rapp2020 a întrebat:

Sal TPU am o intrebare mai comlicata cum as putea s-o intreb pe iubita mea daca fumeaza fara sa o ranesc?big grin

Răspuns Câştigător
| watzzup a răspuns:

''fumezi?'' atat in + fetele nu prea fumeaza sti?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mangustă a răspuns:

Intreab-o direct, nu cred ca ar avea de ce sa se supere din asa ceva oh go on Daca vrei sa fii mai "subtil" poti sa scoti o tigara si sa incepi sa fumezi in fata ei, apoi s-o intrebi si pe ea daca vrea thinking (asta numai daca fumezi si tu)

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Ce sa ranesti ma? Intreab-o si gata laughing Chiar asa sensibile sa fim?:-s