| KUBY78 a întrebat:

Sal TPU, am o problema imensa
As a 5-a si imi place foarte foarte mult de o fata din clasa a 6-a
Mereu vreau sa i atrag atentia sau sa vb cu ea da sunt timid
Azi ea era cu prietena ei cea mai buna si prietena ei m-a intrebat ce fac eu am zis bine si cand am intrat pe facebook prietena fetei pe care o plac a zis ca sa mergem amandoi la scola a spus sa ne intalnim undeva da sunt 2 probleme
1.Eu sunt timid nu imi gasesc cuvintele si ma inrosesc cand vb cu o fata
2.Nu pot sa nu ma duc fiind prietena cea mai buna a fetei de care imi place i va spune si ce va crede despre mine
3. Daca m-as duce si o fi si fata de care imi place si alte fete Lesin. sad dau funda +voot

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa nu te mai chinui. Pana la 20 de ani mai ai timp. Si vezi ca "As a 5-a" se scrie "Is a 5-a".