| Alcs a întrebat:

Am o problema mare. AM pe laptop instalat un windows 7 la care din greseala am incercat sa deschid un folder cu winrar, dar din pacate toate programele de pe laptop imi apar cu icoana wnirar si nu imi merge nici unu. Ce as putea face?

1 răspuns:
| LadyAdda a răspuns:

Este ultimul downlodat si instalat ...si din cauza asta iti arata asa.dai click drepta pe ce vrei sa deschizi si selectezi open with sau dai properties-open with-change