| Flafy1920 a întrebat:

Sal TPU. am si eu o intrebare. Cam in aproximativ cat timp se vindeca gaura in buza daca tin pierceul un an? mai ramane semn dupa? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| вèiiiвiii a răspuns:

♥ Se vindeca repedee love struck, eu am avut si nu ramane happy, mie una nu m-ia ramas depinde de ten :d. Sper sa nu iti ramana :*. Succes [ puppy dog eyes ]! ♥

2 răspunsuri:
| Ayshee a răspuns:

Semn ramane. dar asta depinde si de pielea ta. De astupat, tot de pielea ta depinde, cat de elastica este.

Răspuns utilizator avertizat