| MătaSpuneCaEsteSceneQeen a întrebat:

Heii guys ^^ , de o saptamana am renuntat la piercingul din buza. Si am si eu o intrebare big grin . Dupa ce gaura se v-a astupa , un mic semn cred ca v-a ramane , dar se v-a vedea urat ? Sper ca ma veti ajuta cu cateva raspunsuri , mai ales cei care au avut big grin Thx si da , dau funda >:

Răspuns Câştigător
| CopilașTembel a răspuns:

Depinde cine a facut-o, daca ai mers la un profesionist nu-ti va ramane semn, daca ti-ai facut singura va ramane un semn(asemanator cu o alunita). Stiu destul de bine fiindca si eu am pierce in buza.tongue