| alexx78 a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare. Daca fumezi slabesti?
am auzit de la un prieten ca este posibil?

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

La cate boli se prind de tine din cauza fumatului normal ca ramai uscat, os si piele!

| Yukidaruma a răspuns:

Normal nu slabesti, dar fumatul creeaza dependenta, si oamenii prefera sa fumeze toata ziua decat sa manance, adica pot sta zile intregi fara sa manance nimic dar fara tigari nu se stie cat pot sta, deci oarecum slabesti dar intr-un mod nesanatos care poate duce la diferite boli care duc la randul lor chiar la moartewinking

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Da, in general oamenii care fumeaza slabesc. Asta se intampla pentru ca iti slabesti organismul. Dar cum zice si ionutandrei95 dupa ce se lasa (ceea ce e foarte dificil) incep sa se ingrase. Deci nu prea e o metoda buna de a pierde kilograme.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Depinde de organismwinking

| ionutandrei95 a răspuns:

De obicei cine fumeaza slabeste sau ramane slab dar cand se lasa se ingrasa foarte repede