| andraaaaaaaa a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de aprox. 8 luni. El are 27, iar eu am 23 de ani. Dupa 1 luna de relatie am facut sex (eu virgina, el nu). Problema e ca niciodata nu a mers, ba el nu poate sa isi tina erectia, ba eu ca ma doare prea tare. Pe el l-am inteles si nu ma deranjeaza. Problema este ca atunci cand facem sex si pe mine ma doare prea tare ca sa continuam sau cand el nu prea poate sa isi tina erectia pur si simplu pe mine ma ignora si se masturbeaza iar eu ma simt super naspa sad
Nu stiu ce sa fac, cum sa ii spun ca ma deranjeaza sau nici nu stiu daca sa ma despart de el sau nu, pentru ca ma deranjeaza super tare si ma simt aiurea rau de tot sad

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Prietenul tau reprezinta idiotul perfect si imbecil care nu a reusit sa invete un lucru elementar si anume, daca nu este capabil ca prin sex real sa te excite intratat de mult incat sa simti placere si satisfactie, atunci trebuie sa apeleze la degetica si cunilitie pentru a nu te lasa asa cum se spune in astfel de cazuri, ''cu ochi-n soare''. Spune-i in mod direct pe fata ca esti deranjata de comportamentul lui si daca nu va reusi sa inteleaga, taie-l de la ratia de p**** pentru o anumita perioada din moment ce tu oricum nu vei pierde mare lucru. big grin

| mihai69 a răspuns:

Tu știi ce nasol e să rămâi cu ea sculată și să nu poți să termini? ai auzit de "blue balls"?!? Crede-mă, îl doare poate la fel ca pe tine când nu intră... Așadar, dacă tu ai o problemă, de ce să sufere și el?!? nici măcar atâta înțelegere nu ai?
Pe de altă parte, de ce nu pui singură mâna și prin masturbare să obții două lucruri - o deflorare mai ușoară și puțin dureroasă și apoi chiar să înveți să ajungi la orgasm. Ai putea la rândul tău să faci asta în fața lui - va fi foarte incitant!
Hai, la vârsta ta e păcat să fii atât de medievală...

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa se stimuleze daca ii piere cheful chinuinduse. Jucativa un pic, excitativa si apoi incercati cu mult lubrifiant.Fa si tu ceva sa il intarati nu sta stanca pentru ca nu il ajuti si rabda un pic ca oricum te doare dar dupa scapi...

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru falokrat):

Nu e vorba de experienta e vorba ca trebuie sa iti functioneze cat de cat creieru

| Necunoscut112 a răspuns:

O să te doară foarte tare prima dată, până se rupe himenul. Nu ai ce face mai mult de a folosi lubrifiant si prezervativ, pentru o durere cât de cât mai mică. La un moment dat trebuie să o faci. Dacă simţi că nu e el cel potrivit, despărţiţi-va, nu vă leagă nimic.

| kandaraki a răspuns:

Problema e in prietenul tau, el nu te excita destul si tu esti incordata, iata toata problema.
El e egoist, el vrea mai repede sa te penetreze, de asta ba ii cade, ba nu poate finisa, daca ar sti cum sa te ia si sa te excite, te-ar deflora si veti putea face sex, altfel nu.

| sweetangels a răspuns:

Simplu, ia o jucarie sexuala si cand il vezi ca face asta, incepi si tu, il va incita si pe el si treptat va renunta la acest obicei cand este cu tine si isi va canaliza atentia spre sex, nu masturbare. Sincer oricat de excitat era, putea sa-ti spuna sa il "ajuti" tu, nu sa te faca sa te simti inutila pe acolo, sa stai ca fraiera in timp ce el obtine placere. Destul de urat si egoist!

Răspuns utilizator avertizat
| dann42 a răspuns:

Incercati si un oral reciproc bieanteles.

| Dorel45 a răspuns:

In primul rand, cred ca ceea ce face prietenul tau este disgratios si e normal sa te faca sa te simti prost; nu poti face asa ceva.
De asemenea probabil el o are prea mare pentru tine. Te doare tare?
Funda xd?