| anonim_4396 a întrebat:

Ce intrebari stupide stiti? (gen: te-ai lovit rau?, nu m-am lovit bine.) Dau funda pentru cele mai bune si cele mai multe big grin

Răspuns Câştigător
| TeenagexD a răspuns:

Funda.; x
Sper sa te ajute :
1. Intri in casa si se gaseste tot timpul cineva sa te intrebe : Ai venit? Nuuu, de fapt, este spiritul meu. Creierul tau bolnav isi doar imagineaza ca as fi venit. In categoria asta intra si toate celelate intrebari cu raspuns evident, gen : "mananci?"
2. Dormi? Evident, ca sa raspunzi la intrebarea asta, trebuie sa te trezesti…
3. Ce mai faci? o intrebare stupida la care toti raspundem : "Bine". De fapt, ar trebui sa ne apucam sa povestim ce mai facem…adica… tot?
4. Te-ai vopsit? Nu, mi s-a schimbat blana.
5.Ploua afara? Nu, e soare, faci o plimbare?
6.M-ai sunat? Nu, ai vazut tu dublu.
7.Mergi la scoala? Nu, ma duc la pescuit.
8. Alta intrebare agasanta si fara rost : Ce-i cu tine? ce-i cu mine? nu-i nimic cu mine. Cum raspunzi la intrebarea asta?
9.Mai traiesti? Nu, am murit.
10.Cum e la scoala? Foarte frumos. Cum poate sa fie la scoala, altfel decat ca la scoala? "E cald, ca la plaja".

1 răspuns:
| Sadop a răspuns:

Mergi la scoala? Nu, ma duc la pescuit.
Ploua afara? Nu, e soare, faci o plimbare?
Te-ai tuns? Mi-a crescut parul invers.
M-ai sunat? Nu, ai vazut tu dublu.