| cristiansonix a întrebat:

Sal TPU ce sa fac niste proaste si prosti baga un caine in bloc pe la 3-4 dimineata taicamiu sa plece la servici il da afara dar si pe la ora 2 asa nu-s cine iese si il scoate acum iese aia de il baga iar il baga.Anul trecut zice vara nu-l bagam daiarna da si de unde l-a bagat si iarna si primavara si vara si toamna dar acum s-a obisnuit sa intre in bloc mereu se ccccc si se ppppp la fiecare usalaughing. Veneam de la scoala blablablaaaaa am deschis usa de la intrare sa intru hai sa intru a intrat si ala dupa eu am iesit afara a inceput sa ma maraie si dupa mi-am zis ce dddrrrr ma maraie asta pe mine happy i-am dat un sut in asa si dupa incepea sa latre si a iesit aia de il baga in bloc si zice
ca de ce ai dat in caine...
S-au in alta zi s-a pisat fixx in fata liftului eu cu bicla sa ies ce dracu e aia dupa am obs ca e pipi. Mi-am zis cum sa trec cu bicla peste chestia aia m-am dus frumos in lift acum sa bag bicla si m-a vazut administratora blocului si m-a intrebat de ce bag bicla in lift... asa dupa ce am ajuns jos a zis la toata lumea ca iauite ce am facut vaiiiii vaiiiii, am iesit... si le-am zis vreo o injuratura ca toate vai ce a facut si am plecat.
ce sa fac ca, cainele latra pe la 0:00 si ma deranjeaza ce sa facccCCCC?

9 răspunsuri:
| rossCopperman a răspuns:

laughing) parerea mea este ca ar trebui sa duci cainele frumos la hingheri il ei frumos cu o curea sau ceva de genu il legi sau iti iei o lesa si duci cainele de unde sa il iei astialaughing

| cristiansonix explică:

Dac am stcris ceva legat sorry nu mai merge space bine am varsat succccccc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit si la mine fac la fel. Niste primitivi invatati sa doarma in grote cu ciinii pe post de perna si cu bita linga el.

| cristiansonix explică (pentru anonim_4396):

Cam asa ceva aia de il baga in bloc zice ca ne apara daca vin drogatii sau nusti cine iese cu rangalaughing pa naiba dar de ce nu il baga in casa i-am zis sa il bage da zice da lasa-l sa stea aici

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristiansonix):

Cristi dar voi nu aveti interfon, ca il gasesc pe ala pandaliile si latra de scoala blocul.Se mai alege si batut pentru un fraier care il baga.Ciinele nu este vinovat vinovat este primitivul care il baga. Daca este latrator si ai drum la tara du potaia la bunici si cistiga si el o piine cinstit, Ii mesteresti o cusca o s faca el urit 2-3 zile dar se cuminteste,

| cristiansonix explică (pentru anonim_4396):

Avem, buna ideehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristiansonix):

Chestia de acum 60 de ani este adevarata nu glumesc.Ia potaile si le duci cu bicicleta in alt cartier si gate se acuiesc ei pe acolo sau in surghiun la tara la bunici sa cistige piinea latrind

| barbux a răspuns:

Parerea mea...Dai otrava sa manancelaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru barbux):

Dar potaia nu este vinovata ca ala este un primitiv o dormi si cu porcul in cada de baie si cu gainile pe balcon. Acum 60 de ani bagau tiganii calul in apartament aia de la P iar cei de la etaj tineau porcul in baie si balcoanele pline cu oratanii si ei dormeau in cort in fata blocului, Pina a pus lumea batuta pe ei,