| eℓℓα a întrebat:

Deci in vacanta de vara prietena mea cea mai buna a umblat numai cu mine, poate ca nu a avut cu cine sa iasa sau poate asa a vrut ea.Ma rog, am iesit cu ea cred ca apropae in fiecare zii laughing. Acum, de cand a inceput scoala nici nu ma mai baga in seama straight face. O intreb daca iese afara si zice:"Nu, ma intalnesc cu colegii" in fiecare weekend. Ma suna odata pe saptamana sa-mi povesteasca de ceau mai facut colegii ei si cat de "cool" sunt si cat de mult asteapta sa se duca cu colegii la plimbare ca se inteleg super mega bine.Eu efectiv nu inteleg, a ales colegii si nu pe mine? [suntem BFF de 8 ani] Ma folosit oare?

Răspuns Câştigător
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Am patit acelasi lucru.am avut o prietena f buna pe care am ajutat-o mereu si atunci cand a avut cea mai mare nevoie de mine am fost langa ea dar atunci cand si-a facut un iubit sau o prietena m-a lasat balta.de atunci nu mai am prietene doar cunostinte.nu merita sa fii suparata.

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Te-a folosit ca nu avea pe altcineva, acum e entuziasmata de noul anturaj

| smile a răspuns:

Buna! cred ca in cazul tau te-a folosit pentru ca nu a avut cu cine sa umble. Tinand cont ca este cea mai buna prietena comportamentul ei nu este normal. O prietena buna merita atentia ei dar se pare ca te-a inlocui cu ceilalti colegii ai sai. CEL mai bine ar fi sa porti o conversatie cu ea si sa ii spui ca prietenia voastra nu mai este cum era odata si ca ti-ar placea sa petreceti mai mult timp impreuna asa cum fac prietenele cele mai bune. Fundita?