| MangoGirl a întrebat:

Marti am urcat cu un baiat in lift si nu e prima oara.Nu stiu cum sa intru in vorba cu el, e si putin mai mare, dar nu-i o problema.Stiu doar ca sta la etajul doi si ca marti iese la 2 de la scoala. Ce sa fac ca sa intr-un in vorba cu el? El, asa e prietenos(asa pare, mai zice "multumesc" si "buna" etc.) dar ce sa fac eu? plz ajutor

2 răspunsuri:
| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

"buna~! gata scoala?"
"da" *cat sa se auda*
"unde inveti?"
de ajuns pentru prima serie. liftul trebuie sa-si fi facut treaba pana acum. daca sti unde invata intreaba-l "cum a fost?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine blochezi liftul si asa o sa conversati sigur.