| ღViS3CoLoRaT3ღ a întrebat:

Sal TPU: ce vise aveti? ce doriti de la viata? (fara glume)laughingbig grin

Răspuns Câştigător
| deniisu a răspuns:

EU visez sa devin un pshiolog sau avocat de sucees,sa am cabinet particular in New Yorklove struck Sa am un apartament frmuos acolo,sa fie modern si luxos si sa fie exact in mijlocul orasului.O masina frumosa decapotabila roz daca se poatebatting eyelashes Sa am o familie frumuosa, un sot care sa ma iubeasca si sa ma jute, sa gatim impreuna si sa ne intelegem foarte bine si sa avem 2 copii frumosi o fetita si un baiat.Si sa ne intelegem toti bine si mai incolo cand copii trebuie sa mearga la scoala vreau sa ma mut intr-un oras frumos din Amercia unde sa am vecini draguti care sa se ajute intre ei si o casa moderna si spatiosa si sa traim fericiti pana la adanci batraneti:X:X:X tu ce iti doresti de la viata?smug

3 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Eu am mai multe sperante... daca pana la urma nu ma calugaresc vreau sa ajung sa pot trai din arta (vanzand tablourile/icoanele, desenele si sculpturile care le fac); sa pot sta toata ziua in atelier, si sa am o sotie care sa fie si ea iubitoare de arta. Sa putem trai fericiti facand ceea ce ne place, sa calatorim in jurul lumii (evitand america - loc imputit); sa ajungem prin Asia, si eventual sa ne stabilim in japonia, sa invatam japoneza si sa traim acolo intr-o casa cu un stil arhitectural japonez, din lemn. Sau poate pana la urma am ajunge sa locuim la munte, intr-o cabana, doar noi x). Un loc linistit (evident tot cu un atelier in care sa imi practic viitoarea meserie), in care sa fiu doar eu, ea (oricine ar fi ea...), un caine (neaparat) si muntele day dreaming. Sunt prea multe posibilitati, si toate foarte atractive; nu ma pot hotara doar asupra uneia xD.

| ღViS3CoLoRaT3ღ explică:

Wow ai vise foarte frumoase meriti chiar si 10 fundebig grin sper sa reusesti sa ti-l indeplinesti, app visul meu e asemanator cu al tau doar ca eu vreau de la 5 ani sa devin actrita app acum am 14big grin vreau sa fac facultatea de actorie si film si sa ajung in america big grin o familie fericita, si noroc in toatebig grin

| cezar90 a răspuns:

Banal