| anonim_4396 a întrebat:

Ce va doriti cel mai mult sa aveti in viata?

32 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bani whistling
Cu restul ma descurc destul de usor.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce filosofie interesanta. Nu m-as fi gandit rolling eyes
La intrebarea "ce va doriti", nu are rost sa fii modest, si sa-ti doresti ceva ce ai deja, cum e sanatatea in cazul meu.
Stiu ca se poate pierde, dar dorinta inseamna sa vrei ceva in plus.

| Drimmero a răspuns:

Puterea de vindecare.

| Freya1 a răspuns:

Casa,familie si o afacere

| SilentRain a răspuns:

10 lei

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Viata iti raspunde...n-am ca-i criza

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Hmm as vrea sa am un pub micut al meu unde sa bag muzica care imi place mie, macar sa-mi dea jumate din pub si tot e bine rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru VictorFenrir):

rolling on the floor)
Pe unde umbli ma?
*Eu ii raspund la viata *
- Tu niciodata nu aia

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

N-am ca.s viata saraca, dar cinstita rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru VictorFenrir):

rolling on the floor)
Incantata de cunostinta, si eu sunt cinstita in preajma fierului

| SilentRain a răspuns (pentru VictorFenrir):

Daca ma platesti vin si iti cant la chitara, manele laughing))

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Da stiu cand pui mana pe el se topeste rolling on the floor

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Huuuua pangaresti chitara cu râgâieli maneliste

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Mor cand vad colaj album manele vechi crying

| SilentRain a răspuns (pentru VictorFenrir):

Mu-hahahaha rolling on the floor)

| ziftode a răspuns:

WOW, ai pus o intrebare "naspa"
de ce?
pentru ca marea majoritatea a oamenilor pur si simplu ori nu stiu, ori (si mai rau) cred ca stiu, dar se inseala, iar cand iti dau seama... SUFERA

eu imi doresc sa FIU MOTIVAT CU ADEVARAT, directia nu conteaza, si (din pacate) am o cultura generala prea extinsa, asa ca nu pot crede in nimic fara sa imi dovedesc mie insumi inainte, adica, nu pot crede pana nu "vad"

consider ca a avea un scop in viata, in care CREZI CU ADEVARAT, se numeste ca esti mai norocos decat sa te nasti bogat, chiar nesimtit de bogat si sa mori de plictiseala toata viata

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Imi doresc sa am in preajma mea oameni cat mai sinceri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O carieră de succes.

| L1feDRAIN a răspuns:

Influenta.

| Alfred0703 a răspuns:

O insula in Pacific, unde sa ma pot relaxa.

| Golyat18 a răspuns:

Sa imi gasesc tata-l,
adica creatorul.

| SilentRain a răspuns (pentru Golyat18):

Impuscate in cap, asa il gasesti mai repede

| Golyat18 a răspuns (pentru SilentRain):

Daca as stii ca il gasesc as faceo, dar asa e posibil sa cad in mainile dusmanului.

| SilentRain a răspuns (pentru Golyat18):

Copil copac, cati 12 ani ai?

| Golyat18 a răspuns (pentru SilentRain):

18, Si ar trebui sa fie legala eutanasierea pentru cine doreste. Si sa-i intelega lumea pe sinucigasi care o fac din prima, doar aia care o fac in momente de stres intens sau nu o reusesc ar trebui considerati nebuni, dar daca unul de 3 luni se gandeste tot la asta si apoi o face, mi se pare normal.
Sau tu zici ca-i mai bine sa-i tina in spitale chinuitu, asa-i?

| alexwahl a răspuns:

Sa fiu bun.

| xByte a răspuns:

Fericire

| YellowAngel a răspuns:

Inteligenta. Sunt momente in care simt ca imi lipseste cu desavarsire.

| LoveSleep a răspuns (pentru YellowAngel):

Admit. Ți-aș da fundă, dar nu pot.

| ionutborcea a răspuns:

Sincer sanatate vesnică

| NikFlorian a răspuns:

Sanatate si chibzuinta(intelepciune).