| AvalohAlyn a întrebat:

Aveti viata pe care o doriti?

Răspuns Câştigător
| Irinel15123532 a răspuns:

Luptam pentru ce este mai bun. Nimeni nu are 100% tot din ce isi doreste. Dar este mai bine sa avem ce putem duce. Niciodata nu i-am cerut Lui Dumnezeu sa castig la loto 1 milion de dolari, pentru ca nu il pot duce, imi va ruina viata, in loc sa o imbunatateasca. Eu ii spun mereu ''Doamne, iti multumesc pentru ceea ce am, si pentru ceea ce nu am'' El stie mai bine ce ne trebuie si ce putem duce.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da o traiesc din plin

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu am viața pe care-mi-o doresc, dar e, totuşi viață şi trebuie să o trăiesc până la capăt, oricât timp mi-a fost lăsat. Încerc să o modelez, dar nu ştiu dacă îmi reuşeşte.

| SilentRain a răspuns:

Nu am nici măcar un gram din ce îmi doresc, dar e ok și asa

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Intreab-o si pe ea https://www.youtube.com/watch?v=uCBNvI9AECA sa vezi ce iti raspunde. Ce pot sa spun Romania TE iubesc.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Încă nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa o am vreodata

| NikolasXD a răspuns:

Nu prea )

| Ioanagrrrr a răspuns:

In orice ipostaza te ai afla, mereu vei rămâne nemulțumit, pentru că așa este omul creat,.Dar că răspuns pentru întrebarea ta : parțial