| 123456_7231 a întrebat:

Sal, TPU! de 2 zile dupa ce am baut un pepsi si o cola, m-am inbolnavit la stomac si am febra ce, am mers la doctor si a zis ca o sa treaca cu pasitile. Cand am ajuns acasa, ma ințeapa ficatul credeteti ca e ceva grav, doctorul a zis ca am toxi infctie alimentara, a sivreau sa va zic ca a zis sa tin regin va rog zicetim daca ati fost si voi asa? daca va trece ca-s disperat!

Răspuns Câştigător
| Nicoleta a răspuns:

E adevarat ca sucurile gen Pepsi /Coca Cola sunt foarte daunatoare si probabil ca stomacul tau e mai sensibil, poate ai baut mai mult decat trebuia.
Mai bine ai bea apa de acum.Eu am renuntat de mult la sucurile astea, pentru ca ma durea si pe mine stomacul intr-o perioada, iar acum ma simt foarte bine.
Eventual poti bea sucuri fara acid.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Daca dorctorul a zis ca nu e nimic grav, inseamna ca asa e!
poate acele sucuri erau expirate!
ia pastilele si spune-ne dupa cum te mai simti!
Succes!
love struck

| baru a răspuns:

Salut. Nu-ti fa probleme. O sa treaca. Dar sa nu mai bei asa ceva. Ca sa intelegi mai bine, ia un cui, si pune-l intr-un, pahar cu cola. Dupa doua trei zile, vei vedea ca acel cui a fost macinat de lichid. Ca atare, nu mai bea. Si eu am patit, dar a trecut Pa

| Nicoleta a răspuns:

Multumesc pentru fundita.
Sper sa renunti la pepsi/colawinking

| Ramonika_3365 a răspuns:

Poate ca ai baut prea mult suc mereu. Da, poate sa fie taxi infectie alimentara. Mie nu mi s-a intamplat asa, si nici nu vreau sa stiu cum e :-ss. Dar incearca sa nu mai bei suc pentru ca poate sa se agraveze si mai raustraight face.

| cristiansonix a răspuns:

Eu nu am nici o problema dar nu beau 10000000l 1-2 pahare ata