| RockforRO a întrebat:

Sal TPU deci uite care e faza...
Am o colega de clasa care ma face sa ma simt oleaca mai ciudat sa zic asa...
Deci fiti atentii:
De fiecare data cand incerc sa ma bag cu ea in seama face o chestie de genul "Da bine" sau nu zice nimic se intoarce si pleaca de acolo si nu revine pana nu plec si eu -_-",plus mai are si o expresie dinaia parca ar zice "E bine ce fac?"... -_-"
Stau in banca ma uit prin clasa de plictiseala in timpul orelor, si cand ma uit la ea se uita ciudat la mine(dafuck)...
Ce pana mea...
Ce am eu?
Faptul ca is rocker sau pentru ca am o pleata mai EMO sa zic asa?
Astept raspunsurii big grin
Dau funda la raspunsul care mi se pare cel mai bun big grin

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate ai zis tu vreodata ceva despre ea care a deranjat-o. Eu asemenea atitudine as adopta-o fata de cineva care m-a suparat cu ceva. Incearca s-o intrebi de ce se poarta asa, sau intreaba o persoana apropiata ei. Daca nu reusesti, pur si simplu ignor-o, nu cred ca ramane atentia ta bagata intr-o singura persoana.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu cred ca e ceva de bine. Din cate ai spus, nu pare sa te vrea prin preajma ei, deci ar fi mai bine sa o ignori daca asta vrea.

| drogh a răspuns:

Raspunsul e clar. Nu ii place de tine pentru ca ai o pleata mai Emo si ca esti Rocker si vrea sa o ignori. Daca asta e dorinta ei, atunci indeplinestei-o.Nimeni nu e obligat sa suporte pe nimeni.