| DaniIII33 a întrebat:

Eu de mic am frica de tigani. daca vine unu sa ie ia de mine ma panichez si nu mai stiu ce sa fac... iar eu cu alti oameni nu sunt asa fricos! Cum pot scapa de frica lor? dau funda

4 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

Gandeste ca sunt si ei la fel ca ceilalti(numai ca mai jegosi si put). Dar iti sugerez nici macar sa nu te iei in gura cu ei ca s-ar putea sa ai experiente neplacute, poate scoate un cutit sau te trezesti cu un pumn in fata si fara portofel.

| AtateaConditii a răspuns:

Nu le arata ca iti este frica de ei ca mai rau faci, nu ii baga in seama prima oara daca insista injura-i si a treia oara ia-o la fugalaughing

| cosmin612000 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie frica eu nu suport aceasta rasa eu cred ca ar trebui omorati toti sau pusi pe barci de carton simtete superior pentru ca esti roman si nu cea mai scarboasa rasa posibila de oameni ia-ti un spray paralizant daca nu te tin pumni

| AndreiRila21 a răspuns:

Cu o bata!laughing) Glm! Deci in primul rand du-te fa un curs de arte martiale si acolo iti poti invinge teama!happy Te invata senseiu! SI in al doilea rand o frica o poti invinge prin infrangerea ei! trebuie sa le faci fata cand vin si se iau de tine! Adica sa nu le arati ca iti este frica. Pt ca profita pe tema asta!happy