| Ace77 a întrebat:

Eu joc League of legend, mai sunt 10 zile si se termina sezonul.La sfirsit cine e in silver(la rank)primeste rama ward si o iconita! Eu sunt in bronz 4 si imi ie imposibil sa ajung in 10 zile in silver 5, asa ca vroiam sa stiu daca intru intr-o echipa de silver 5, imi da recompesa de la sfirsit nu? Si daca merge asa cine are o echipa ranked de silver 5 + ivitatima si pe mine! Nume de invocator BlueRaven77! FUNDA pentru cine ma ia in echipa lui!

2 răspunsuri:
| z99fun a răspuns:

Daca esti bronz 4 si intrii in echipa silver 5 nu primesti recompensa. Trebuie sa ajungi in silver 5 individual.

| Ace77 explică (pentru z99fun):

Nu am aflat daca intru in o echipa de silver 5 trebuie sa fac 10 meciuri cu echipa sa imi dea si mie! Nu trebuie individual! Astea 3 3v3 solo/duo si 5v5 nu au legatura nitre ele!