| Spitz10 a întrebat:

Sal TPU.Funda. Miam dowlandat Return To Cstle Wolfenstein si am ajuns la misiunea 4 partea 3 si am omorat toti oameni...dar nu stiu unde trebuie sa ajung ca sa se incheie misiunea.Mam tot invartit pe acolo dar nu am gasit.Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| tpuforyou a răspuns:

Trebuie doar sa te impusti in cap!happy

| Spitz10 explică (pentru tpuforyou):

Se vede canu ai jucat niciodata...nai cum sa iti tintesti capu.

| tpuforyou a răspuns:

Glumeam uite cum treci mai departe>>>>>>>>>>>>>>http://www.youtube.com/watch?v=X-7bynMMf7c bafta!

| Rotariu_Alina_1982 a răspuns:

La misiunea aceasta trebuie sa mergi in fabrica acea si sa apesi pe un buton dupa mergi intr-un lift si gata! P.S.Cateodata la aceasta misiune este bug adica dupa ce apesi pe buton nu se deschide liftul=(