| NacRonDX a întrebat:

Sal TPU suntem in luna martie, mai este o luna si jumatate pana la banchet si nu prea stiu sa dansez, vreau niste videouri care sa ma invete sa dansez sau care sa arate dansuri de la petreceri/alte banchete big grin URGENT FundaVOT

1 răspuns:
| motan444 a răspuns:

Bea si tu cv sa prinzi curaj dar nu prea mult nu te panica bagate langa stroboscop si zbenguete linstit daca e ceva romantic prinde partenera langa tine si nu ii da drumu pana la final happy