| claruta a întrebat:

vreau sa va intreb in special pe fete cum e sa ai iubitul perfect?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

In primul rand sa aiba ochi negri ca sunt topita dupa baietii cu ochii negri.In rest conteaza calitatile lui morale, adica:sa fie amuzant, sincer, nebun(in sensul bun al cuvantului)

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E perfectă treaba, cum altfel.

| Doηηa a răspuns:

Asi vrea sa-ti spun cum e daca asi sti, il astept si eu.Stiu ca nu exista baiatul perfect, dar daca eu il iubesc, e perfect pentru mine.

| Chupulix a răspuns:

Iubitul perfect nu exista, draga mea.

| Elenamiki a răspuns:

laughing adevarat pentru mine iubitul meu e perfect puppy dog eyes prin ceea ce este el nu trebuie sa fie ca ceilalti puppy dog eyes are el defecte da eu una nu le observ deoarece este mult prea dragut happy si il iubesc mult prea mult pentu a ile vedeawinking si poate exista om fara defecte thinking ce zic eu aici nu exista un om care sa nu aiba un defectwinking

| kitty14 a răspuns:

Buna ...doresc sa iti spun ca niciun baiat nu e perfect dar de exemplu iubitul meu e sincer are simtul umorului ...in ochii unei fete prietenul ei e perfect..desi nu e

| kitty14 a răspuns:

Buna doresc sa iti spun ca baiatul perfect nu exista in ochii unei fete prietenul ei e perfect desi nu e ..fiecare are cate un defect..nimeni nu-i perfect. funda?