| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpuvreau sa zic ca am 14 ani sunt baiat si am cosuri pe fata acnee m-am dat cu skinoren si toate cremele am fost la farmacie si am cumparat tot felul de potiuni magice cu antibiotice da nici un efect

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara drojdie de la magazin si inghite zilnic cate o bucatica mica, in scurt timp se vor reduce considerabil.

daca vorbim de acnee vulgara, te adresezi medicului, mai reduci ciocolata si grasimile etc.

1 răspuns:
| dana12848 a răspuns:

Multi baieti au la puperdate ...NUNU folosi antibiotice faci ft rau. spalate pe fata de dimi si seara poti folosi niste masti naturale... oricum in timp iti vor trece daca ai grija.tongue success