| Cristian3 a întrebat:

Sall,a cazut intr-un an la examen national de la romana balada sau doina? sh ce nu se da?

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Si eu dau evaluarea nat pentru liceu.Invata caracteristicile si restul va fi usorwinking

6 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Balada anul trecutstraight face.

| gohsty a răspuns (pentru SergiuBoss11):

S-a dat basmul anul trecutstraight face

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru gohsty):

happyEu sunt deja in a 10-a.Pe noi ne-au ajutat profesorii.Si pe voi o sa va ajute mai mult ca sigur.

| gohsty a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce noroc ai avutlaughing si cu cat ai intrat?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru gohsty):

9,55

| gohsty a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Si eu dau evaluarea nat pentru liceu.Invata caracteristicile si restul va fi usorwinking

| lore01 a răspuns:

De obicei se da romanul... comediaa! am o carte cu subiecte posibilee si in 90% din ele e cu romanul..comedia!