| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! am o intrebare pentru boys:batting eyelashes ce fete va plac? cum vreti sa arate? sunt tare curioasa! :* multumesc anticipat! fundoy celui mai bun raspuns!:*

11 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Aolo? si ma rog de unde vezy u cum arat eu si ce comportament am? smug a?

| Tlbi a răspuns (pentru AnonymousQ666):

smug pai. daca vrei vad.

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru Tlbi):

Hai ca nu mai zic nimic! laughing

| Tlbi a răspuns (pentru AnonymousQ666):

Hai nu fi rea! big grin

| AnonymousQ666 a răspuns:

Am aflat ca iti plac fetele bunelaughing rolling on the floor

| Tlbi a răspuns (pentru AnonymousQ666):

Cum ai aflat? :O detectiv-o b-)

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru Tlbi):

Pai.e simplu...u ai spus sa nu fiu rea.deci sunt buna. deci iti plac fetele bune laughing

| Tlbi a răspuns (pentru AnonymousQ666):

Hmm. buna logica smug imi place. big grin de unde esti?batting eyelashes rolling on the floor

| AnonymousQ666 a răspuns (pentru Tlbi):

Eee.nu te intereseaza! laughing

| Tlbi a răspuns (pentru AnonymousQ666):

Ba da ma intereseaza.;> pe tine nu? big grin

| Tlbi a răspuns:

Ca tine.smug