| traianoty a întrebat:

Sall all am si eu o intrebare: vreau si eu sa fumez, imi poate explica cineva cum pot sa fumez si sa trag in piept ca am incercat si nu mi-a mers! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Rihannax a răspuns:

Omule apucate de fumat ca face bine:X
fii atent te invat eu cum
trage acum aer in tine. vezi reactia
cand ai fumu de tigarea incerca si trage aer in tine normal fara sa inghiti fumul sau poti sa zici
hhhhh (trgand aer) vine mama
asta nu-s e invata din prima

3 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Mai bine o lasi balta cu fumatul decat sa ajungi sa fumezi toata viata... daca crezi ca esti mai smecher fumand te inseli amarnic persoane de langa tine cei nefumatori te va evita fik o sa mirosi a tutun si nicio fata nu isi va mai dori sa te sarute.

| BeByTzZa a răspuns:

De ce vrei sa fumezi? Sa fi "cool"oh go on Mai bine nu te apucahappy Parerea mea. Iti strici plamanii degeaba!

| traianoty explică:

Bai sa stiti ca aveti dreptate, nu cred ca o sa ma apuc de fumat si acum ca mi-ati deschis mintea nu stiu pe care sa votez