| JustDream23 a întrebat:

Sall all happy Deci am nevoie de niste titluri de carti pe care sa le mai citesc... sincer am ramas in pana de idei nu mai stiu ce sa citesc de la biblioteca am citit cam tot ce m-ar fi interesat. As avea nevoie carti in genul sa te tine cu sufletul la gura ceva aventura ...ca ultima carte pe care am citit-o "Cartea lucrurilor pirdute " - " John Connolly. Mersi anticipat :*

4 răspunsuri:
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Omul invizibil-h.g. wells, harry potter-j.k.rowling, cronicile din narnia-c.s. lewis, twilight... cam atat. mentionez k toate sunt sfwinking

| glamvintage a răspuns (pentru AncutzaDragutza97):

Ingeri 101 Doreen Virtue Puterea prezentului

| AncutzaDragutza97 a răspuns (pentru glamvintage):

Nu e stilul meu laughing