| Vallynike a întrebat:

Sall all! Deci sa incepem Mie imi place foarte mult poppingu lockingu street dance si am vrut sa-mi fac o echipa si am gasit doi prieteni care vroiau si le placeau si dinainte sa ii bag in echipa ei sau certat o data si sau luat la bataie si cand sa ii bag in echipa celalalt a vrut sa se impace cu el si sa facem toti 3 street dance dar celalalt nu vrea cum sa-l fac sa vrea si el sa se impace? funda!

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Se poate face si in doi, decat 3 si cu cearta

| misu18 a răspuns:

Incearca sa ii explici cum sta treaba, nu totul se rezuma la o batie si ar fi pacat ca dintr`o data sa se destrame un vis care poate deveni relitate, ura si invidia nu ajuta la nimic. incearca sa ii inpaci pe amandoi, punandule scopul comun! street dance!winking