| ionutzzz7878 a întrebat:

Sall all, multe fete ma vad un tip simpatic chiar frumos, nu ma laud dar asa e. se spune ca am multe admiratoare, dar eu nu prea vreau sa "le incerc" pentru ca sunt cam inalt si ma simt eu aiurea fata de ele, adica eu la 1, 90, 89 kg si ele cam 1, 60 - 1, 75 maxim" rar 1, 75 si mai slabe si dau cam naspa asa pe langa ele, daca ar fi niste pastile ceva sa scad in inaltimesad cred ca m'as combina cu foarte multe. daca as fi cam de 1, 80 as fi cel mai fericit din lumesad, cand merg pe strada mai aud : ce mare e asta, chestii ma cam deranjeaza dar trebuie sa fiu calm. deja sunt in depresie, nu merg in nu stiu ce locuri pentru ca am impresia ca toata lumea se uita la mine la cat de mare sunt la 1, 90 sad mai e cineva in postura asta. am 19 ani,

3 răspunsuri:
| PotHed a răspuns:

Frate eu am 16 ani si 1. 86 tongue
nu e vina ta ca esti mai inalt...
a si "pastile de slabit" nu exista asa ceva laughing

| roxana_6765 a răspuns:

Iarta-ma, ai o intrebare si o descriere apersoanei tale care m-a pus in dilema.De ce-ti faci complexe din cauza inaltimi, unde ai vazut un om admirat pitic! termina cu chestia ca esti inalt nu cred ca ti-ai dori sa ai 1, 50, iar cei care vocifereaza in spatele tau probabil gandesc cu jumate capacitate mentala, nicicand varsta, inaltimea culoarea sau kg nu vor fi reguli de baza pentru a caracteriza o persoana, a aprecia sau dezaprecia un om.Gandeste normal si inainte in viata sunt mult mai multe lucruri de care ne putem impiedica nu inaltimea. sa ai bafta in tot ce-ti doresti.

| ionutzzz7878 explică:

Nu de slabit. sa scad din inaltimelaughing eu stiu tu nu esti complexat ca esti inalt?