| ionutzzz7878 a întrebat:

Sall all, multe fete ma vad un tip simpatic chiar frumos, nu ma laud dar asa e. se spune ca am multe admiratoare, dar eu nu prea vreau sa "le incerc" pentru ca sunt cam inalt si ma simt eu aiurea fata de ele, adica eu la 1, 90, 89 kg si ele cam 1, 60 - 1, 75 maxim" rar 1, 75 si mai slabe si dau cam naspa asa pe langa ele, daca ar fi niste pastile ceva sa scad in inaltime cred ca m'as combina cu foarte multe. daca as fi cam de 1, 80 as fi cel mai fericit din lume, cand merg pe strada mai aud : ce mare e asta, chestii ma cam deranjeaza dar trebuie sa fiu calm. deja sunt in depresie, nu merg in nu stiu ce locuri pentru ca am impresia ca toata lumea se uita la mine la cat de mare sunt la 1, 90 mai e cineva in postura asta. am 19 ani,

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

Generatia pe zi ce creste se face tot mai inalta iar tu asti mai inaintat. Cand esti inalt ai mai multe avantaje decat atunci cand esti scund. Si verisorul meu este de aceeasi inaltime ca tine si nu se vaita de loc el din contra e fericit laughing. Nu exista pastile pentru. micsorare a inatimii.Asa te-a facut dumnezeu, oricum cum zicei tu ca toate fetele iti spun ca esti frumos si fermecator si mai ai multe admiratoare, atunci gandeste-te ca : ''daca chiar ma iubesc felele atat de mult atunci ar trebui sa se multumeasca cum sunt eu, eu nu as scadea in inaltime ca sa fiu mic si indesat mai bine inalti si slab''. Printr-un studiu s-a demonstrat ca barbati care sunt mai inalti cu aprox 10 cm fata de femeie sunt un cuplu mai bun si care s-ar intelege mai mult decat cei cu aceeasi inaltime. Barbati au fost creati mai inalti ca sa protejeze femeia nu sa fie cat femeia.Si dobitocii acea de pe drum care isi bat joc de inaltimea ta ''valoroasa'' tu poti sa zici : ''Mai bine mare dacat un inapoiat ca tine!'' (inapoiat in timplaughing)