| ionutzzz7878 a întrebat:

Multi care nu m'au vazut de mult zic bai ce mare te-ai facut erai mic tare, ce te ai dezvoltat, bai da mare mai esti, si chiar prietenii sau chiar mai aud pe strada sau vad ca se uita lumea cam "Cas" la mine.
am 1, 90, 19 ani sad
sper ca nu mai cresc
deja sunt complexat de inaltimea mea si mentionez ca mereu cand ies undeva ma simt foarte naspa ca se uita lumea la mine asa cat sunt de mare.
nu se poate scadea in inaltime? pastile ceva?
eram cel mai fericit daca eram mai mic macar 1, 80. sad dar nu 1, 90 sad mooorrr
voi ce ziceti, mai ea cineva inalt/ cum scapa de compex?
fetelor cum le plac baietii.

2 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Nu mai cresti mult.De ce esti complexat de acest lucru? Un barbat trebuie sa fie inalt.Nu-i mai lasa pe ceilalti sa te necajeasca.Sunt probabil invidiosi! Un barbat inalt atrage mereu privirea, in sens pozitiv.

| Annaa a răspuns:

Calmeaza-te.Nu poti sa scazi in inaltime.asa te-a dat mama natura:-)). incearca sa faci si tu ceva cum ar fi sa te bagi intr-o echipa de baschet.acolo toti sunt inalti si nu vei mai fi atat de complexat.gandeste-te...nu toata lumea are darul de a fi inalt. e mai bine decat sa fii pitic, nimeni e perfect, crede-ma. fetelor le plac baietii inalti iti spun asta din propria experienta asa ca calmeaza-te:*